Biz kimiz ?

AKVARİL AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2000 yılından beri Ramazanoğlu Mahallesi Pendik İlçesinde başladığımız kontamine ambalajların geri kazanımı, geri dönüşümü faaliyetini hali hazırda yeni entegre tesisimizde sürdürmekteyiz. Ağırlıklı olarak boya, kimyevi madde üretimi, kimyevi madde tedarikçiliği, tehlikeli atık bertaraf, tehlikeli atık geri kazanım, ahşap yapı, metal yapı, spor ekipmanları, kozmetik, enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara sıfır ve geri kazanımı sağlanmış ambalaj tedariği hizmeti vermekteyiz. Birincil amacımız, yıllık geri kazanım kapasitesi 1 milyon adetin üzerinde olan geri kazanım tesisimiz vasıtasıyla paydaşlarımıza eksiksiz ve zamanında teslimat gerçekleştirmektir. İkincil amacımız ise çalışmış olduğumuz paydaşlarımızda ürün çeşitliliği, kolay ambalajlama ile maliyet oranını düşürerek tasarruf elde etmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ürün tedariğini sağladığımız paydaşlarımızda;Üretim ve zaman kayıplarının önüne geçmek,Kaliteli ve sürdürülebilir üretimi ambalajlama aşamasında en ileri noktaya taşımak,Çalıştığımız firmalarda çevresel farkındalık kültürü oluşturmakDoğal kaynakların kontrolsüzce tüketiminin önüne geçmek,Petrolün yeniden işlenerek plastiğe dönüştüğü proseslerin ortadan kaldırılması vasıtasıyla karbon salınımın azaltılmasına yardımcı olmak ve küresel ısınma ile mücadeleye katkı sağlamak.

Misyonumuz

Çalışmalarımızın tümünde “Önce İnsan ve Çevre” faktörünü göz önünde tutarak koruyucu ve önleyici bir anlayışla hizmet vermek birinci temel misyonumuzdur. Bu nedenle çevresel risklerin azaltılması ve uluslararası standartlarda üretim yapan öncü firmalarımızın ambalaj tedarik ihtiyacını karşılamayı esas biliriz.

Dengeli, sağlıklı, sürdürülebilir bir çevre ve sektöründe yenilikçi uygulamalarla üreten Türkiye ekonomisine güç katmak şirketimizin ikinci temel misyonudur. Ürün çeşitliliği, kolay ambalajlama ile maliyet oranını düşürerek tasarruf elde etmelerini sağlamaktır